153. brigada nagrađena na svečanoj akademiji povodom Dana Grada Velika Gorica

Povodom Dana Grada Velika Gorica, 13. prosinca 2006. izaslanstvo Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica sudjelovalo je u odavanju počasti poginulim braniteljima, i na svečanoj akademiji u prepunoj kino dvorani Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica. Najistaknutiji gost svečane akademije bio je Predsjednik Republike Stjepan Mesić, kojemu je Turopoljski banderij podnio prijavak. Ove godine dodijeljena su po prvi puta priznanja i nagrade Grada Velike Gorice. Dodijeljeno je sveukupno devet javnih priznanja Grada. Jedno od priznanja - Nagrada Grada Velike Gorice s likom Nikole Škrlca Lomničkog dodijeljena je 153. brigadi HV – Velika Gorica. Nagradu je u ime svih pripadnika 153. brigade HV, preuzeo njezin prvi zapovjednik Stjepan Bačurin...foto...

Ažurirano: Subota, 09 Travanj 2016 20:40