Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Obilježavanje 23. godišnjice osnutka Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

E-mail Ispis
Share

Povodom 23. godišnjice osnivanja Udruge pripadnika 153. velikogoričke brigade i ove smo godine upriličili malo druženje za šesdesetak naših članova, u utorak, 25. srpnja 2023. godine. Iako su prethodni srpanjski dani bili iznimno vrući, a prije nekoliko dana smo imali i olujno nevrijeme sa dosta šteta, zadovoljni smo odazivom naših članova. Ovo je opet bila prilika da se prisjetimo naših ratnih dana ali i dana osnutka Udruge prije 23 godine. Sve nazočne pozdravio je predsjednik Udruge Ivan Zagorac prisjećajući se minutom šutnje svih poginulih i preminulih pripadnika naše 153. brigade HV. Potom je pozdravio sve nazočne goste, članice i članove Udruge, posebno predstavnice Udruge udovica poginulih branitelja grada Velike Gorice. Osvrnuo se na dosadašnji rad naše Udruge, aktivnosti vezane za Spomen park 153. brigade koji je vikendom otvoren za građane, te mnoge druge naše aktivnosti...foto...

Ažurirano: Srijeda, 26 Srpanj 2023 12:55