Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Obilježavanje 21. godišnjice osnutka Udruge pripadnika 153. velikogoričke brigade

E-mail Ispis
Share

Povodom 21. godišnjice osnivanja Udruge pripadnika 153. velikogoričke brigade i ove smo godine upriličili malo druženje u subotu, 24. srpnja 2021. godine. Iako su ti srpanjski dani iznimno vrući, prisjetili smo se kako je izgledao dan osnutka Udruge prije 21. godinu. Sve nazočne pozdravio je predsjednik Udruge Ivan Zagorac prisjećajući se minutom šutnje svih poginulih i preminulih pripadnika naše 153. brigade HV. Potom je pozdravio sve nazočne članice i članove Udruge, zamjenika Gradonačelnika Nevena Karasa, predstavnice Udruge udovica poginulih branitelja grada Velike Gorice, predstavnika Udruge roditelja poginulih branitelja, predstavnike velikogoričkih Udruga branitelja iz domovinskog rata i predstavnika Udruge djece branitelja iz domovinskog rata. Osvrnuo se na dosadašnji rad naše Udruge, ali i mnoge zadaće koji još nastojimo izvršiti, pogotovo jer nas ove godine čeka 30 godišnjica osnutka 10. brigade TO, tj. 153. brigade HV - Velika Gorica. Sve nazočne pozdravio je i zamjenik Gradonačelnika Neven Karas u ime Gradonačelnika Krešimira Ačkara i svoje osobno ime, te prenio pozdrave i najbolje želje povodom 21. jubileja uz želje na daljnjem kvalitetnom ustrajnom radu i provođenju programski zadanih ciljeva Udruge pripadnika 153. velikogoričke brigade...foto...

Velikogorički mediji prenijeli su vijesti o ovom događaju: VG danas, Cityportal, ...

Ažurirano: Srijeda, 28 Srpanj 2021 14:54