Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Posjeta Spomen parku 153. brigade HV Udruge vinogradara i vinara Peharček iz Ivanca

E-mail Ispis
Share

Uzvratni posjet udruge Peharček iz Ivanca, udruzi vinogradara i vinara Grozd Velika Gorica održao se 3. srpnja 2021. godine posjetom međunarodne zračne luke Franjo Tuđman, muzeja Turopolja, te Spomen parka 153. brigade HV - Velika Gorica gdje su ih dočekali i vodili pripadnici Udruge Irena Sedmak i Nikica Repač, prof. Vinogradari iz Ivanca naučili su o tome kako su vođene obrambene pripreme u našem kraju te kada i pod kojim okolnostima je bila mobilizirana naša brigada te na kojim je sve ratištima djelovala. Vinogradari su pregledali vanjski i unutarnji postav Spomen parka te nastavili razgledavanje Turopolja i Vukomeričkih Gorica...foto...

Ažurirano: Srijeda, 28 Srpanj 2021 14:13