Koncert u Kravarskom

U župnoj crkvi Uzvišenja svetog Križa u Kravarskom održan je u petak 27. veljače 2015. godine tradicionalni 24. po redu Koncert tamburaškog orkestra HRT-a, koji se svake godine organizira u čast Hrvatskih branitelja. Pokrovitelj koncerta je Zagrebačka županija, a već niz godina uspješno ga organiziraju Općina i Župa Kravarsko, Glazbena produkcija HRT-a, pripadnici samostalne topničke bitnice B-1 te pripadnici 153. brigade HV-Velika Gorica. Na svim održanim koncertima, uz glazbene umjetnike HRT-a, nastupali su i istaknuti vokalni solisti i zborovi. I ovogodišnji koncert oduševio je brojnu publiku u prepunoj crkvi, među kojom su bila i 24 člana Udruge pripadnika 153. brigade HV-Velika Gorica. Pored niza popularnih skladbi, pri kraju koncerta kao i svaki put, izvedena je himna 153. brigade HV-Velika Gorica čije izvođenje nazočni su pozdravili toplim pljeskom.
Nakon održanog koncerta, općina Kravarsko organizirala je prigodno druženje u Domu kulture Kravarsko...foto...

Ažurirano: Subota, 09 Travanj 2016 12:32