Blagoslov vojarne «Satnik Josip Zidar» u Velikoj Buni povodom preseljenja Zapovjedništva za logistiku Glavnog stožera OS RH

Članovi Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica nazočili su blagoslovu vojarne «Satnik Josip Zidar» u Velikoj Buni. Blagoslov je održan 28. srpnja 2005. g. uz nazočnost visokih vojnih dužnosnika i ministra obrane g. Berislava Rončevića. Vojarnu je blagoslovio generalni vikar mons.  Josip Šantić, a uz domaćine, zapovjednika zapovjedništva logistike OS RH, brigadira Pavla Krpana i njegova zamjenika brigadira  Nikolu Škunca, skupu je nazočio i general Marijan Mareković, te veliki broj drugih časnika, dočasnika i vojnika Hrvatske vojske. Svečanost je održana povodom preseljenja Zapovjedništva za logistiku Glavnog stožera OS RH u vojarnu "Satnik Josip Zidar" u Veliku Bunu". Predstavnici Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica tom skupu nazočili su u sastavu: Ivan Mišerić, predsjednik Udruge, Nenad Pipinić, dopredsjednik, članovi izvršnog odbora Ivan Zagorac i Željko Klarić, te član Udruge Ivan Tomić.