Izvještajno – izborna skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica

U subotu, 19. prosinca 2020. godine održana je izvještajno - izborna skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica na kojoj je nazočilo 25 članova Udruge jer je zbog epidemioloških mjera moralo biti tako. Skupština je jednoglasno usvojila izvješće o radu i financijskom poslovanju Udruge za 2020. godinu, potom je data razrješnica dotadašnjem rukovodstvu Udruge, te se prišlo izboru novih dužnosnika. Izabrano je uglavnom staro – novo vodstvo. Za predsjednika Udruge izabran je Ivan Zagorac. Za dopredsjednika Udruge izabran je Ante Lažeta. Za članove Izvršnog odbora: Irena Sedmak, Željko Stanilović, Ivan Skrbin, Stjepan Petrac i Nikica Repač. Za tajnika Udruge izabran je Josip Vranić, a za blagajnika Džemil Tokalić, koji su ujedno i članovi izvršnog odbora. Za članove Arbitražnog vijeća izabrani su:  Marin Klarić, predsjednik Arbitražnog vijeća, a za članove Ankica Paljević i Ivan Tomić. Skupština je prihvatila smjernice programa rada za naredne četiri godine. Uz čestitke za nadolazeće blagdane i promociju novog kalendara, susret je završio kraćim zajedničkim druženjem uz pridržavanje epidemioloških mjera...foto...fotoIS....

Ažurirano: Utorak, 22 Prosinac 2020 12:56