Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Udruga predstavljena na Matičinom četvrtku

E-mail Ispis
Share

U četvrtak 11. travnja 2014. godine, Ogranak Matice hrvatske u Velikoj Gorici organizirao je 111. Matičin četvrtak u Muzeju Turopolja. U ciklusu sjećanja branitelja na Domovinski rat, predstavljena je Udruga pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica i sjećanje na ratni put 153. brigade HV - Velika Gorica. Susretu je nazočilo 40-ak posjetitelja članova Udruge i zainteresiranih građana Velike Gorice. O radu Udruge govorio je predsjednik Ivan Mišerić, a o ratnom putu 153. brigade HV – Velika Gorica govorio je tajnik Udruge Ivica Strugar. Potom je za nazočne prikazana skraćena verzija dokumentarnog filma „Ratni put 153. velikogoričke brigade HV“ u trajanju o d 30 minuta. U programu su sudjelovali mladi glazbeni umjetnici članovi Ansambla Zlatne godine, Tomislav Fratrić uz klavirsku pratnju Martine Juras. Na kraju susreta razmijenjeni su prigodni pokloni…foto…

Ažurirano: Subota, 09 Travanj 2016 20:01