Obavijest za članove Udruge

Poštovani,
Obavještavamo te, da je Izvršni odbor Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica, na sjednici održanoj 25. 02. 2010. godine, utvrdio Program rada za 2010. godinu.
1. Obilazak gradova Županje i Slavonskog Broda (šire lokacije bojišnica TG-153. brigade HV). Obilazak se planira krajem 5. ili početkom 6. mjeseca;
2. Obilježavanje 3. 10. Dana osnivanja 153. brigade HV - Velika Gorica; Program će se organizirati u petak, 01. 10. 2010. godine, na lokaciji Kljuka - Pokupsko uz sudjelovanje cca. 500 učenika osnovnih škola;
3. Izvještajna sjednica Skupštine Udruge i božićno - novogodišnji domjenak. Planirano krajem prosinca.

Uz navedene programe članstvo naše Udruge, sudjelovat će u polaganju vijenaca na Spomen obilježja, pripremama za izgradnju Muzejskog parka 153. brigade HV - Velika Gorica u Velikoj Buni zajedno s HV, te drugim programima prema zaključcima Izvršnog odbora Udruge.
O potrebi tvojeg sudjelovanja u aktivnostima Udruge, bit ćeš na vrijeme izvješten, a eventualnu spriječenost, molimo te da pravovremeno opravdaš.
Dežurstvo u prostoriji Udruge, organizira se svaki prvi četvrtak u mjesecu.

S poštovanjem,

U prilogu: