Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Sastanak Izvršnog odbora Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica u Ključić Brdu

E-mail Ispis
Share

U četvrtak, 17. siječnja održan je prvi u ovoj godini sastanak Izvršnog odbora Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica. Tom prigodom proanalizirane su aktivnosti Udruge u proteklom periodu, promocija Zbornika učeničkih radova na temu „ 153. brigada HV“ i Božićno – novogodišnji domjenak.Izvršena je analiza uplata članarina, te su oni koji ne plaćaju godišnju članarinu brisani iz članstva u Udruzi. Također je prihvaćen plan aktivnosti za 2008. godinu, do izborne Skupštine Udruge koja bi se trebala održati u studenom. Uglavnom je potvrđena želja da obiđemo jedno od ratišta na kojem su djelovale naše postrojbe, aktivnosti vezane za osnivanje Muzeja 153. brigade - Domovinskog rata, te obilježavanje godišnjice osnutka 153. brigade HV – Velika Gorica.

 

Ažurirano: Nedjelja, 10 Travanj 2016 10:41