Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Otvorenje spomenika poginulim braniteljima iz domovinskog rata Velike Gorice

E-mail Ispis
Share

U srijedu, 25. lipnja 2008. godine na Dan hrvatske državnosti uz nazočnost velikog broja građana, te svih braniteljskih udruga otvoren je spomenik poginulim braniteljima domovinskog rata Velike Gorice. To je bila još jedna prilika da se evociraju uspomene iz domovinskog rata, a sam čin otvorenja središnjeg monolita sa popisima svih poginulih otkrila su djeca poginulih branitelja. Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica sudjelovala je u radu protokola za osiguranje počasne straže i svečanog postroja za polaganje vijenaca dvadesetak izaslanstava; od Predsjednika države, Hrvatskog Sabora, Ministarstva branitelja, Poglavarstva i Vijeća grada Velika Gorica, te svih udruga branitelja iz domovinskog rata sa područja Velike Gorica....foto...

Ažurirano: Nedjelja, 10 Travanj 2016 11:03